fbpx

Naše služby

Služby
Doprava
Doprava je pečlivě připravovaná služba, která zajistí rychlé a bezpečné dodání Vašich saun a dřevěných horkých sudů. Všechny ceny uvedené na webu již obsahují cenu dopravy z výroby přímo k vám. Při přípravě zásilky k expedici klademe především důraz na výběr vhodného, kvalitního a bezpečného obalu (paleta, dřevěný box, vícevrstvý kartón), který zajistí ochranu našich výrobků před poškozením během přepravy. Zároveň se snažíme pro každou zásilku zajistit spolehlivého, rychlého a šetrného přepravce, který s co nejmenším rizikem poškození zajistí její bezproblémové a rychlé doručení na místo určení. Proto spolupracujeme s několika osvědčenými přepravci.
Přeprava nezahrnuje umístění sudů či saun přímo na místo montáže. Pokud tuto službu požadujete kontaktujte nás a dojednejte individuální způsob přepravy s případnou instalací našich výrobků. Pro vyložení saun a některých rozměrnějších sudů je technika, kterou rádi zajistíme.
Instalace
Instalace a montáž saun a sudů jsou služby, které zajišťujeme s vybranými teamy odborných pracovníků a případně designérů či architektůDíky pravidelným školením a praktickým cvičením garantujeme nevyšší možnou odbornou způsobilost našich zaměřovacích i montážních čet. Při instalaci našich výrobků dbáme především na funkčnost, kvalitu a čistotu provedené práce. Slušné vystupování, ohleduplnost a profesionalita jsou vždy samozřejmostí.