fbpx

Prohlédněte si všechny naše produkty

všechny produkty

Kořeny horkých sudů a saun pocházejí z Japonska a Číny, kde se tento typ venkovní sauny používá po staletí. Naše sauny mají podobu ležícího sudu, jejich použití se neliší od použití tradičních japonských a čínských saun vyrobených z kulatiny.

vsechny-produkty

Zahradní sauny

Zahradní sauny jsou kompletně vyrobeny z toho nejkvalitnějšího severského dřeva a jsou plně vybaveny. Díky kvalitnímu dřevu jsou vysoce odolné vůči vlhkosti, vysokým teplotám nebo škůdcům.

všechny produkty

Luxusní horké koupací sudy se sklolaminátovou vložkou

Pohodlí, design, hygiena a jednoduchost používání jsou největší předností těchto exkluzivních horkých sudů. Díky tvarované třívrstvé sklolaminátové vložce, která se používá u zapuštěných bazénů, je použití těchto sudů dokonalý relax vzhledem k vysoké životnosti a jednoduché údržbě. U těchto sudů je možné použití i běžné bazénové chemie.

všechny produkty

Luxusní horké koupací sudy s akrylátovou vložkou

Maximální komfort při koupání v těchto sudech zajistí akrylátová vložka. Jedná se  o zcela inovační novinku, která svou pevností dosahuje až trojnásobně vyšší hodnoty oproti sklolaminátu. Pevnost materiálu nám dovoluje sud vybavit příslušenstvím navíc oproti sudům se sklolaminátovou vložkou.

všechny produkty

Dřevěné horké koupací sudy s polypropylenovou vložkou

Dřevěné sudy jsou díky polypropylenové vložce maximálně utěsněny. Polypropylen je materiál, který velmi dobře odolává nárazům, teplu nebo UV záření. Proto se jedná o vhodnou alternativu vložky pro koupací sudy, ve kterých si užijete maximální relax bez starostí.

všechny produkty

Celodřevěné horké sudy a vany

Užijte si pohodlí a design spojený s přírodou. Celodřevěné koupací sudy jsou ručně vyrobeny z dřevěných vysušených částí, které jsou pevně spojeny nerezovými pásy. Po napuštění dřevo natáhne vodu a zvětší svůj objem, díky čemuž dojde ke kompletnímu utěsnění a vy si užijete bezstarostný relax.

všechny produkty