NAŠE ADRESA

NAVŠTIVTE NAŠI PRODEJNU
A SKLAD V JESENÍKU

Boženy Němcové 922/2,
Jeseník, 790 01

INFORMAČNÍ OTÁZKY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Obdržím stejný výrobek, jaký vidím na obrázku?

V současné chvíli máme nafoceny všechny typy produktů a díváte se tedy na výrobek, který obdržíte. Informujte se předem na další příslušenství a doplňky, které mohou z logiky věci ovlivnit výsledný design (lepší obložení, LED osvětlení atd.)

Kde si mohu prohlédnout sauny nebo sudy?

Kontaktujte nás telefonicky a nebo přes formulář. Naši pracovníci Vám rád poradí kde je nejbližší instalace dřevěné sauny nebo koupacího sudu. Můžete se s námi potkat i v našem prodejním skladě. Stačí se nám ozvat.

Jak mohu položku vrátit?

Na všechny naše výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis přímo u Vás. Za 15 let jsme neměli požadavek na odstup od smluvy. Garantujeme vám spokojenost a servis.

Jak dlouho se čeká na dodání?

Snažíme se nejprodávanější modely držet skladem, nicméně s ohledem na konfiguraci saun i sudů na přání zákazníka je vždy nutné počítat s několika týdny výroby. Informujte se na aktuální kapacitu.

Co se stane po odeslání objednávky?

Každého zákazníka obratem kontaktujeme a projdeme si jeho objednávku. Cena v našem eshopu odpovídá ceníkové ceně a je smluvní. Nezávazně objednejte, my se ozveme a doladíme veškeré detaily.

INFORMACE O NÁS

KONTAKTUJTE NÁS V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLI DOTAZŮ