Aktualizováno k 1.7.2023

Naše Reference

V mapě pouze ČR / SK, chybí např. Chorvatsko

Jak můžete vidět na mapě výše, našimi saunami a koupacími sudy jsme doslova zaplnili mapu České republiky a Slovenska. Stovky šťastných zákazníků v obou těchto zemích jsou důkazem našeho odhodlání a kvality služeb, které poskytujeme.

Již po mnoho let jsme hrdě rozvíjeli své působení v oblasti saun a koupacích sudů, a dnes s potěšením můžeme říci, že máme pokrytou celou Česko-Slovenskou republiku. To nám dává jedinečný vhled do potřeb a přání našich zákazníků v různých regionech a umožňuje nám nabídnout nejlepší řešení pro každého jednotlivce.

Naše desítky až stovky realizací, které si můžete prohlédnout na mapě, nejenom že hovoří o naší vášni a odhodlání, ale také nás zařazují mezi přední hráče na trhu. Jsme hrdí na to, že jsme si vybudovali pověst společnosti, která je synonymem kvality, spolehlivosti a inovace v oboru.

Děkujeme všem našim zákazníkům za důvěru, kterou v nás vkládají, a těšíme se na další možnosti rozvíjet naše partnerství po celé České republice a na Slovensku.

Pojďte s námi na cestu k dokonalé relaxaci a pohodě, kterou mohou poskytnout jen prvotřídní sauny a koupací sudy od naší společnosti.