Přejít na obsah

Akrylátový koupací sud · Externí kamna

Acryl External

Prostorný akrylátový koupací sud s externími kamny. Kamna mimo vložku ponechávají maximální prostor pro koupání a umožňují volbu výkonu 22–35 kW.

6 / 8 osob podle průměru · 1 800 nebo 2 000 mm · externí kamna 22–35 kW

Akční nabídka Cena základní konfigurace bez dopravy Běžně 87 200 Kč s DPH 76 300 Kč s DPH 63 058 Kč bez DPH Doprava se dopočítá podle PSČ v konfigurátoru.
  • Nezávazná konfigurace
  • Průběžná cena s DPH
  • Technické ověření před potvrzením
Acryl External
Kapacita 6 / 8 osob
Vnitřní průměr Ø 1 800 / 2 000 mm
Externí ohřev dřevem 22–35 kW
Orientační dodání Přibližně 6 týdnů

Koupací sud Acryl External

Maximum prostoru uvnitř. Kamna pracují vedle sudu.

Acryl External nechává celý koupací prostor akrylátové vložky bez zásahu kamen. Zdroj tepla je umístěný vedle sudu.

Externí řešení potřebuje více prostoru kolem sudu, nabízí však snadný přístup ke kamnům a volbu výkonu 22 až 35 kW.

Rychlé rozhodnutí

Deluxe Kompaktnější celek
Integrovaná kamna šetří místo vedle sudu.

Uvnitř však zabírají část koupacího prostoru.

Porovnat s Deluxe

Porovnání modelů

Rozdíly, které ovlivní prostor i používání.

Oba modely vidíte vedle sebe a rozečtená stránka zůstává zachovaná. Na alternativní produkt přejdete jen tehdy, když se pro něj rozhodnete.

Acryl External
Právě si prohlížíte

Acryl External

Celá vložka zůstává ke koupání.

Acryl Deluxe
Alternativní model

Acryl Deluxe

Integrovaná kamna šetří místo vedle sudu.

Vnitřní průměr Ø 1 800 / 2 000 mm Ø 1 800 / 2 000 mm
Kapacita 6 / 8 osob 4 / 6 osob
Vložka Akrylátová vložka Akrylátová vložka
Ohřev Externí ohřev dřevem 22–35 kW Integrovaná kamna 30 kW
Umístění kamen Kamna stojí vedle produktu Integrovaná do konstrukce
Hlavní výhoda Celá vložka zůstává ke koupání. Integrovaná kamna šetří místo vedle sudu.
Počítejte s Kamna, komín a obslužný prostor jsou vedle sudu. Uvnitř však zabírají část koupacího prostoru.
Hodí se pro chcete maximum prostoru uvnitř a můžete vedle sudu vyhradit místo pro externí kamna. chcete kompaktní kulatý sud s rychlým ohřevem a kamny integrovanými do konstrukce.

Vyberte správnou velikost

Stejný model. Dva průměry. Rozdílný prostor.

Varianta Ø 1 800 mm je vhodná pro 6 osob. Průměr Ø 2 000 mm nabízí více prostoru, vyšší objem vody a kapacitu 8 osob.

Varianta Acryl External

Ø 1 800 mm

6 osob

Vnitřní Ø 1 800 mmVnější cca 2 000 mm
Objem vody
přibližně 1 500 l
Ideální použití
Menší prostor a objem vody
Varianta Acryl External

Ø 2 000 mm

8 osob

Vnitřní Ø 2 000 mmVnější cca 2 200 mm
Objem vody
přibližně 2 100 l
Ideální použití
Nejvyšší kapacita modelu

Důležité pro plánování: uvedený vnitřní průměr nezahrnuje externí kamna, komín, bezpečný odstup a prostor pro obsluhu. Přesný instalační půdorys potvrdíme podle vybrané varianty.

Rozdíl je v technologii kamen

Kamna mimo vložku dávají koupacímu prostoru maximum místa.

Externí kamna stojí vedle sudu a neomezují sezení ani pohyb ve vodě. Při plánování je nutné počítat s kamny, komínem a obslužným prostorem.

Acryl External s externími kamny

Externí ohřev dřevem 22–35 kW

Výkon mimo koupací prostor.

Podle velikosti sudu a způsobu provozu lze zvolit externí kamna 22, 28 nebo 35 kW v dostupných kombinacích tvaru a materiálu.

22–35 kWvolitelný výkon kamen
mimo sudžádný zásah kamen do vložky
více půdorysunutný prostor vedle sudu
Kapacita6 / 8 osobØ 1 800 / 2 000 mm

Ø 1 800 mm: 6 osob · Ø 2 000 mm: 8 osob.

Technologie kamenExterní ohřev dřevem22–35 kW

Hranatá či šestiúhelníková kamna · AISI 304/316.

Plánování místaTechnologie je vedle sudumimo půdorys

Počítejte s kamny, komínem a pohodlnou obsluhou vedle sudu.

Doba ohřevu není daná pouze výkonem kamen. Ovlivňuje ji objem vody, vstupní teplota, venkovní podmínky, kvalita dřeva, izolace i použití krytu.

Skutečné materiály

Vložka a obklad mění celý charakter sudu.

V konfigurátoru uvidíte fotografie dostupných povrchů. Tady si je můžete nejprve prohlédnout ve větším detailu a porovnat jejich kresbu, lesk i barevnost.

Metalická šedá – akrylátová vložka Acryl External Akrylátová vložka
Výchozí odstín

Metalická šedá

Tmavší kovový efekt

  • Akrylátová vložka
  • V základní ceně
  • Tmavší kovový efekt
Použít v konfigurátoru

Fotografie slouží k porovnání charakteru povrchu. Barevnost se může mírně lišit podle světla, displeje a konkrétní série.

Konfigurátor

Jak chcete začít?

Vyberte doporučenou sestavu, nebo začněte od základního provedení. Každou volbu můžete v dalších krocích upravit.

Nevíte, jak pokračovat? Výběr nemusíte dokončit sami.Chci poradit
Etapa 1 z 7

Rozměr a vložka

01
Velikost suduAcryl External je dostupný s vnitřním průměrem 1 800 nebo 2 000 mm. Externí kamna nezasahují do vložky, takže využitelný objem je vyšší než u Acryl Deluxe. Uvedené litry jsou orientační pro běžnou provozní hladinu.
Ø 1 800 mm6 osobpřibližně 1 500 l · vnější průměr cca 2 000 mm
Ø 2 000 mm8 osobpřibližně 2 100 l · vnější průměr cca 2 200 mm
02
Barva akrylátové vložkyMetalické provedení tvoří cenový standard akrylátových sudů. U kulatých vložek lze zvolit také bílou nebo šedou se slevou oproti metalickému standardu a mramorové odstíny za příplatek. Metalické odstíny jsou aktuálně dostupné pro průměr 1 800 mm.
Pro firemní použitíPokročilá nabídkaOtevřít →
Pokročilé nastavení nabídky

Firemní nabídka bez přihlášení do WordPressu

Nastavte konfiguraci výše, doplňte zákazníka a případnou individuální slevu. „Uložit nabídku“ ji uloží do soukromého přehledu a zpřístupní PDF, ale nic neodešle. PDF můžete stáhnout a zákazníkovi poslat ručně. Cena nové revize se vždy znovu spočítá podle aktuálního ceníku.

Přístup se automaticky uzamkne dvě hodiny po odemčení.

Základní parametry

Technické údaje pro plánování a provoz.

Sud a konstrukce

Vnitřní průměr
1 800 nebo 2 000 mm
Vnější průměr sudu
přibližně 2 000 nebo 2 200 mm
Kapacita
6 osob (Ø 1 800 mm) / 8 osob (Ø 2 000 mm)
Materiál vložky
Akrylátová tvarovaná vložka
Izolace
Bez izolace nebo plná izolace

Ohřev a provoz

Externí kamna
22, 28 nebo 35 kW · dostupné kombinace podle tvaru a materiálu
Materiál kamen
AISI 304 / AISI 316
Umístění technologií
Externí kamna a případný technický box jsou mimo vnější průměr sudu
Objem vody
přibližně 1 500 / 2 100 l
Orientační dodání
přibližně 6 týdnů

Technické potvrzeníExterní kamna a výpusť zůstávají pevně na zadní straně ve 12 hodin. Před potvrzením objednávky společně potvrdíme pouze zvolenou polohu servisních dvířek, ovládání a případné technologie.

Nejčastější otázky

Než sud objednáte a poprvé napustíte.

Odpovědi spojují technické požadavky produktu s aktuálním návodem k obsluze. Rozhodující je vždy potvrzená konfigurace a nabídka.

01Co se stane po odeslání konfigurace?

Odeslaná konfigurace je nezávazná poptávka, nikoli objednávka. Zkontrolujeme zvolené varianty, technické rozmístění, dopravu a předpokládaný termín. Potom vás kontaktujeme a připravíme potvrzenou nabídku; finální provedení společně odsouhlasíme před potvrzením objednávky.

02Je zobrazená cena konečná?

Cena se po každé volbě přepočítá a zobrazuje včetně DPH. Příplatky jsou uvedené přímo u jednotlivých možností. Doprava se dopočítá podle PSČ; vykládka a nestandardní manipulace nejsou její součástí, pokud potvrzená nabídka výslovně neurčí jinak. Konečnou cenu potvrdíme po technické kontrole konfigurace.

03Jaký podklad je pro sud potřeba?

Sud musí stát celou základnou na pevném, rovném, vodorovném a únosném podkladu, například na betonové desce, vhodné dlažbě, staticky vyhovující terase nebo odborně připraveném zhutněném podloží. Produkt naplněný vodou a uživateli představuje zatížení v řádu několika tun. Proto nesmí stát přímo na trávě ani zemině.

04Je součástí dopravy také vykládka a přesun na místo?

Vykládka není součástí dopravy. Produkt se běžně vykládá ručně a zákazník zajistí 4–5 dospělých mužů. Při horším přístupu, převýšení nebo delší trase předem domluvíme vhodnou manipulační techniku.

05Jaký výkon externích kamen zvolit?

Volit lze dostupné kombinace externích kamen o výkonu 22, 28 nebo 35 kW. Vhodná varianta závisí na velikosti sudu, izolaci, způsobu používání a provozních podmínkách. Konkrétní kombinaci tvaru, výkonu a materiálu zkontrolujeme před potvrzením nabídky.

06Potřebuji k sudu elektrické připojení?

Samotný ohřev dřevem elektrické připojení nepotřebuje. Elektřinu vyžadují zvolené prvky, například filtrace, LED osvětlení, masážní systémy nebo elektrický ohřev. Běžná výbava zpravidla používá 230 V; elektrický ohřev 6 kW a výkonnější zařízení mohou vyžadovat třífázové připojení 400 V. Přesný požadavek vždy určuje finální konfigurace.

07Kolik osob se do Acryl External pohodlně vejde?

Provedení s vnitřním průměrem 1 800 mm je určené pro 6 osob. Varianta 2 000 mm nabízí více prostoru a je určená pro 8 osob. Pro pravidelné používání doporučujeme počítat s rezervou podle požadovaného pohodlí a obvyklého počtu uživatelů.

08Jak pečovat o vodu a jak často ji měnit?

Interval výměny nelze určit jedním číslem pro každý provoz. Závisí na četnosti používání, počtu osob, filtraci, zakrytí, použité chemii a naměřených hodnotách vody. Používejte pouze přípravky určené pro bazény nebo vířivky podle pokynů jejich výrobce; pokud už nelze obnovit správné hodnoty, čirost nebo hygienickou kvalitu vody, je potřeba vodu vyměnit a soustavu vyčistit.

09Lze Acryl External používat v zimě?

Ano, ale je nutné zabránit zamrznutí vody v produktu, kamnech, potrubí, čerpadlech a filtraci. Při delší odstávce musí být voda kompletně vypuštěna ze všech částí soustavy. Konkrétní zimní režim závisí na zvolené filtraci, ohřevu a četnosti používání.

10Jaká je základní údržba vložky, obkladu a kamen?

Akrylátovou vložku čistěte měkkou houbičkou nebo hadříkem bez agresivních a abrazivních prostředků. Ochrannou povrchovou úpravu dřevěného obkladu pravidelně kontrolujte a obnovujte podle jejího stavu. Popel odstraňujte až z úplně vychladlých kamen a komínovou cestu udržujte podle návodu k obsluze.

Péče po nákupu

Servis a náhradní díly.

Většinu používaných čerpadel, kompresory, hadice, tlačítka a LED světla držíme skladem. Většinu problémů řešíme přímo u zákazníka.

Jak funguje náš servis

Nezávazná poptávka

Máte představu? Pošlete nám ji k technické kontrole.

Odesláním konfigurace nevzniká objednávka. Zkontrolujeme zvolené varianty, rozmístění technologií a dopravu a připravíme potvrzenou nabídku.

  • Konfigurace se uloží jako nezávazná poptávka
  • Technické řešení zkontrolujeme před potvrzením objednávky
  • Cenu a dopravu potvrdíme v nabídce
Potřebuji nejprve poradit

Pomůžeme vám s výběrem

Chci poradit

Nemusíte znát všechny technické detaily ani dokončovat konfigurátor. Napište nám a společně vybereme vhodné řešení.

Zajímá vásAcryl External

Raději to proberete po telefonu?
+420 730 152 419

Napište nám

Acryl External

Načítá se bezpečnostní ověření…

Formulář chrání služba Cloudflare Turnstile. Ochrana soukromí.

Nezávazně. Povinná pole jsou označena *. Údaje použijeme k vyřízení vašeho dotazu, nikoli k přihlášení do newsletteru.