fbpx

Prohlédněte si všechny naše produkty

všechny produkty

Kořeny horkých sudů a saun pocházejí z Japonska a Číny, kde se tento typ venkovní sauny používá po staletí. Naše sauny mají podobu ležícího sudu, jejich použití se neliší od použití tradičních japonských a čínských saun vyrobených z kulatiny.

vsechny-produkty

Zahradní sauny

Zahradní sauny jsou kompletně vyrobeny z toho nejkvalitnějšího severského dřeva a jsou plně vybaveny. Díky kvalitnímu dřevu jsou vysoce odolné vůči vlhkosti, vysokým teplotám nebo škůdcům.

Luxusní horké koupací sudy se sklolaminátovou vložkou

Pohodlí, design, hygiena a jednoduchost používání jsou největší předností těchto exkluzivních horkých sudů. Díky tvarované třívrstvé sklolaminátové vložce, která se používá u zapuštěných bazénů, je použití těchto sudů dokonalý relax vzhledem k vysoké životnosti a jednoduché údržbě. U těchto sudů je možné použití i běžné bazénové chemie.

Luxusní horké koupací sudy s akrylátovou vložkou

Maximální komfort při koupání v těchto sudech zajistí akrylátová vložka. Jedná se  o zcela inovační novinku, která svou pevností dosahuje až trojnásobně vyšší hodnoty oproti sklolaminátu. Pevnost materiálu nám dovoluje sud vybavit příslušenstvím navíc oproti sudům se sklolaminátovou vložkou.

Dřevěné horké koupací sudy s polypropylenovou vložkou

Dřevěné sudy jsou díky polypropylenové vložce maximálně utěsněny. Polypropylen je materiál, který velmi dobře odolává nárazům, teplu nebo UV záření. Proto se jedná o vhodnou alternativu vložky pro koupací sudy, ve kterých si užijete maximální relax bez starostí.

Celodřevěné horké sudy a vany

Užijte si pohodlí a design spojený s přírodou. Celodřevěné koupací sudy jsou ručně vyrobeny z dřevěných vysušených částí, které jsou pevně spojeny nerezovými pásy. Po napuštění dřevo natáhne vodu a zvětší svůj objem, díky čemuž dojde ke kompletnímu utěsnění a vy si užijete bezstarostný relax.