Bez další úpravy je nám ctí publikovat dopis, který nám pan Pavel poslal asi dva měsíce od instalace sudové sauny u něj na zahradě ve středních Čechách

Vážení,

Rád bych vám napsal pár řádků o tom, jak nás vaše dřevěná sauna nadchla. Nejsem ten typ, co by obvykle psal dopisy výrobcům, ale vaše práce zasluhuje ocenění. Představte si, že po náročném dni v práci přicházím domů a už se těším na dvě hodiny klidu a míru v naší nové sauně.

Pořízení sauny u vás bylo jedním z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělal. Kvalita dřeva, preciznost a dokonalost výroby, vše je tak, jak má být. Sauna je tak dokonale izolovaná, že mi stačí jen dvě hodinky na zatopení. A pak? Pak už je čas na dokonalou relaxaci.

Co mě ale těší snad nejvíc, je, že sauna se stala místem, kde trávíme čas jako rodina. Moje manželka a děti jsou nadšeni stejně jako já. Sauna se stala místem, kde se celá rodina sejde, odpočíváme, relaxujeme a těšíme se ze společně strávených chvil.

Cítím, že sauna nám přináší nejen fyzické uvolnění, ale i duševní klid. Pro mě, jako někoho, kdo tráví hodně času v práci a málokdy má čas na odpočinek, je to naprostý zázrak.

Jsem velmi vděčný za to, jak probíhala nejen komunikace ale i bezproblémová instalace. Sauna nám přináší radost a pohodu každý den. Ještě jednou děkuji za vaši práci a za to, že jste nám umožnili mít doma tak skvělý zdroj relaxace a radosti.

S úctou,

Pavel H.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *