Vážení příznivci wellness a relaxace,

vítáme vás v novém roce a přinášíme vám vzrušující novinky, které zahřejí nejen vaše tělo, ale i srdce. Jsme nadšení, že můžeme oznámit, že na první měsíce roku 2024 jsme pro vás připravili speciální akci, která je zaměřena na všechny, kdo sní o vlastní venkovní sauně nebo koupacím sudu.

Doprava zdarma – bez starostí až k vám

Rozumíme tomu, že logistika a přeprava velkých předmětů jako jsou sauny a koupací sudy mohou být náročné. Proto jsme se rozhodli, že vám ulehčíme a nabídneme dopravu zcela zdarma! Ať už bydlíte kdekoli, my se postaráme o to, aby vaše nová sauna nebo koupací sud dorazily až k vám domů bez jakýchkoliv dodatečných poplatků.

Zafixujte si ceny – sud i saunu vám uskladníme zdarma

Naši dodavatelé pravidelně v prvních měsících nového roku upravují ceníky a zejména ceny kvalitního dřeva a oceli zažívají turbulentní roky. Objednejte si sud nebo saunu ještě dnes za stávající ceny a my vám vše přivezeme zdarma až ve chvíli, kdy budete mít připraven podklad nebo třeba zahradu budete mít bez sněhu. Víme, že příprava ideálního místa pro vaši novou saunu nebo koupací sud může chvíli trvat. Abychom vám poskytli dostatečný čas na přípravu bez jakéhokoliv stresu, nabízíme možnost bezplatného uskladnění vaší objednávky až do okamžiku, kdy budete připraveni na instalaci. Nezáleží na tom, jestli potřebujete dokončit práce na vaší zahradě, nebo se jen rozhodujete o ideálním umístění, my se postaráme o to, aby vaše sauna nebo koupací sud byly v bezpečí a připraveny právě ve chvíli, kdy je budete potřebovat.

Začněte nový rok ve stylu relaxace a pohody

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost začít rok 2024 s investicí do vašeho zdraví, pohody a rodinného štěstí. Naše venkovní sauny a koupací sudy jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejen relaxaci a odpočinek, ale také se staly místem pro setkávání s přáteli a rodinou.

Nezávazně nás kontaktujte pro více informací nebo pro objednávku vaší sauny či koupacího sudu. Těšíme se na to, že budeme moci být součástí vašeho zdravějšího a radostnějšího životního stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *