Vybrat horký koupací sud nebo vhodnou saunu nemusí být vždy jednoduché. Jedná se o dlouhodobou investici, která je ve většině případů spojena s dalšími pracemi. Terénní nebo stavební úpravy prostoru, kde sud či sauna bude stát, jsou také faktorem, který musíte zvážit.

Před nákupem je dobré si uvědomit, kolik peněz a času chcete investovat či kolik lidí bude sud či saunu využívat. Od toho volte velikosti, případně zdroj vytápění. U sudů pro větší skupiny lidí se vyplatí investovat do těch s externím přikládáním. Kamna tak nebudou zabírat prostor pro koupání. Pokud si chcete užít opravdového luxusu, pak můžete volit wellness a luxusní sudy se speciální vložkou, díky které jsou sudy méně náročné na údržbu, je možné je osadit masážními tryskami nebo LED pásky pro dokonalou atmosféru.

U dřevěných zahradních saun je také možnost výběru mezi kamny na dřevo a elektrickou variantou. Pokud chcete volit kamna na dřevo, pak doporučujeme zadní přikládání. Sauna tak bude stále čistá a přikládání můžete kontrolovat i v případě pronájmu sauny. Do své sauny si můžete také doobjednat reproduktory s USB přehrávačem, zvolit si prosklení dveří nebo si dopřát výhled díky panoramatickým oknům.

Neméně důležitou věcí při výběru je také to, zda bude koupací sud či sauna sloužit pro vás nebo se jedná o vylepšení služeb vašeho ubytování. Koupací sudy a zahradní sauny jsou totiž ideální volbou pro majitele ubytovacích zařízení k tomu, jak vylepšit své služby a vyzrát nad konkurencí. Na základě tohoto můžete volit mezi severským smrkem nebo kvalitnější variantou s ThermoWood.

ThermoWood je proces, kdy dřevo prochází tepelnou úpravou a obsahuje minimální vlhkost. Díky tomu je rozměrově stabilní, šetrné k životnímu prostředí, odolné vůči hnilobě a houbám a má lepší izolační vlastnosti. Další obrovskou výhodou je to, že se jedná o materiál s vyšší životností než běžné dřevo.

Jakmile máte všechny tyto otázky zodpovězeny, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme cenovou nabídku přesně dle vašich potřeb. Pokud stále váháte a nejste si jisti zda objednat tu či onu variantu, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného sudu nebo sauny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *